HABERLER

YARA ALDIK

2022-2023 Sezonunda Bölgesel Amatör Lig 12. Grup'ta mücadelesini sürdüren ekibimiz, Ligin yirmi ikinci haftasında Kuştepespor'a konuk oldu. Karşılaşmaya hızlı başlayan takımımız maçın henüz başında bir penaltı atışından yararlanamadı. İkinci yarıda skorda geriye düşen ekibimiz, maçın sonlarında bulduğu gol ile evine bir puan dönmüş oldu.

Zirve yarışındaki rakiplerimizden Sultanbeyli Belediyespor'un kazandığı haftada şampiyonluk adına umutlarımız giderek azalmış oldu. TKİ Tavşanlı Linyitspor'un puan kaybettiği, Burhaniye Belediyespor'un da hata yapmadığı haftada 2.lik yarışı halen çok sıkı şekilde devam etmekte. Ligde kalan son 4 haftada şampiyonluktaki ilk rakibimiz Sultanbeyli Belediyespor'un hata yapmasını beklerken tüm maçlarımızı kazanıp oluşan sonuca bakacağız.

Rakibimiz Sultanbeyli Belediyespor, evinde TKİ Tavşanlı Linyitspor'u ağırlarken ekibimiz bu hafta sonu 2.likteki rakiplerinden Burhaniye Belediyespor'u ağırlayacak. Ligin tepesini yakından ilgilendiren maçların olduğu bu hafta kritik bir viraj dönülüyor. Takımımız, hafta sonu oynanacak olan müsabakanın hazırlıklarına ara vermeden başladı.

"Olur mu?"